Meist: võluv ilusalong Tartus

Suur rõõm on Sind tervitada meie kodulehel!

Võlumaa on üks erinäolisemaid ilusalonge Tartus ja selle lähiümbruses. Meie läheneme ilule terviklikult, pöörame olulist tähelepanu toitumisele ja liikumisele kui ilu allikatele. Tervisliku toitumise ja kalorite puslega aitavad meie kliente Figuurisõbrad, kelle rühmad Võlumaa ruumides kohtuvad, lisaks Võlumaal tegutsevad treenerid pakuvad omakorda erinevaid treeningvõimalusi.

Iluteenuseid pakume Tartus juba aastast 1996, mis kindlasti teeb meid ka üheks kogenumaks ilutegijaks. Meie motoks on nende pikkade aastate jooksul olnud alati – „Ilu päästab maailma“ ja eks see ju olegi tõsi. Kui enesetunne on ilus, on ju kõik võimalik, et enda maailmas midagi korda saata. Iluteenused varieeruvad meil klassikalistest kuni erinevate kosmeetiliste aparaadihooldusteni välja. Nii leiab meie juurest muuhulgas fotoepilatsiooni, armide eemaldamise protseduurid ja ka ultrahelihooldused.

Samuti kutsume Sind uudistama meie veebipoodi, kust saad mugavalt tellida endale koju ka neid tooteid, mida me oma igapäevatöös Võlumaal kasutame. Igas päevas peab ju tõepoolest midagi ilusat olema ja nagu öeldud, siis ilu päästab maailma.

Sinu Võlumaa