Soeng

Soeng on üks osa juuksestilistide tööst, mis tähendab nii juuste lõikamist kui nende sättimist mingi spetsiifilise mustri/korra alusel, nagu klient seda soovib. Selle tegevuse juures mängivad suurt rolli nii juuksestilisti oskused/teadmised kui  kliendi arusaam soengu põhilistest aspektidest. Mõistagi on siin suureks mõjutajaks ka mood ja eeskujud, samuti kultuurikeskkond.

 

Soengute osas pakume järgmisi teenuseid:

Päevasoeng

 

Päevasoeng on samaaegselt nii mugav kui trendikas, mõistagi tellija seisukohast. Et selline soeng peaks argipäevastes askeldustes piisavalt vormi hoidma, ei saa see väga ebapraktiline olla. Päevasoengu teenus sisaldab endas ka juuste pesu. Teenuse hind sõltub juuste pikkusest, soengu keerukusest ja kasutatud viimistlusvahendite hulgast.

 

Pidulik soeng

Pidulik soeng võib olla palju ebapraktilisem, võrreldes päevasoenguga. Siin pole nõutav selle kestmine pikemat aega, vajadus selliseks soenguks piirdub tavaliselt ühe sündmusega. Teenus ei sisalda juuste pesu. Teenuse hind sõltub juuste pikkusest, tihedusest, soengu keerukusest ja viimistlusvahenditest.

 

Pruudisoengu nõustamine

Pruudisoengu nõustamisele tasub tulla väikese ettevalmistusega. Kaasa võib võtta pilte soengutest, mis on kuskil silma jäänud ja meeldinud. Kindlasti võiks kaasas olla kaunistused või loor, kui on plaanis neid soengusse lisada. Nõustamise käigus katsetame erinevaid detaile. Soengut reeglina päris valmis ei tee. Seda lihtsal põhjusel, et kahte identset soengut ei ole võimalik teha, ikka võib mõni salk olla teisiti kui proovisoengul.

 

Pruudisoeng

Pruudisoeng on pidulik soeng väga haruldaseks ja tähtsaks sündmuseks. Pruudisoengu teenuse hind ei sisalda juuste pesu, sisaldab viimistlus- ja kinnitusvahendeid, loori või juuksekaunistuste kinnitamist.

 

Patsi punumine

Patsi punumine on aeganõudev töö, mistõttu teenuse tasu sõltub kulunud ajast. Et patse võib teostada väga erinevalt ja klientide soovid võivad ka suurem määral varieeruda, on raske teenuse ajakulu täpselt ette ennustada. Teenus ei sisalda juuste pesemist, sisaldab kinnitusvahendeid.

 

Tangilokid