Matk Parmasse taasalustas! Nõva laulvad liivaluited ja haruldased liigid metsaradadel

Võlumaa ilusalongi sõbrad

Juunikuu viimasel pühapäeval kogunes 31 Davinesi fänni Nõva RMK puhkealal, et Wanderlust matkajuhtidega sammuda 10km jagu imelisi teid mööda Nõva rannaäärt ja avastada koos ilutegijatega meie jaoks veel seni käimata radu. Kõik ikka selleks, et jõuda kilomeetritelt Parmasse ja avastada Eestimaa võlu.

Kuna esimene matk jääb kuude taha, siis meenutame üheskoos, millega matk Parmasse näol tegu on. Matk Parmasse on põnev võistluslik loodusmäng ilusalongidele ja nende sõpradele, mis veel jaanuaris oli plaanitud toimuma 12 korda sel aastal. Igatahes on matka eesmärk avastada Eestit, nautida meie loodust, veeta tervislik pühapäev Davinesi perega ja saada kokku nii palju kilomeetreid nagu 2496, mis on täpne vahemaa Davines Tallinna kontori ja Parmas asuva Davines ilukülakese vahel.

Mäletatavasti veebruaris olime sunnitud kilomeetrite kogumise pausile panema, sest kuu viimasel nädalavahetusel tabas kodumaad tugev torm ja märtsis pani eriolukord matkale stopi.

Nüüd aga oli ilm sel juunikuu viimasel pühapäeval lihtsalt fantastiline oma suviste soojakraadidega ja kohtusimegi taas Davinesi fännidega üle hulga aja, et koos tähistada looduse ilu ja võlu ning astuda üheskoos mööda maalilist Nõva mereäärt ja metsarada. Davinesi eestvedamisel ja Wanderlust matkajuhtide korraldusel kogusime üheskoos Võlumaa ilusalongi ja salongi sõpradega, keda oli 31st kogunenust 11, kokku 110 kilomeetrit. Metsaradadel ammutasime looduse värsket sõõmu kopsudesse ja tarkust ajusagaratesse. Nägime haruldasi isendeid nagu ööviiul ja käpalistest imekaunist metsorhideed, sulistasime rabajärvedes, nuusutasime mitmeid erinevaid taimi veel ja ei väsinud me pildistamast honkasid. Muide, kes ei tea (meie enne matka ei teadnud), siis honka on põlismänd vanuses 200-300 aastat. Igatahes sel matkal saime treenitud silmad, et nüüd ja iga järgmine kord honka ära tunda.

10-kilomeetrise matka lõpus kostitati meid uhke toidulauaga ja pandi proovile teadmised Davinesi kohta. Ja nüüd trummipõrin ja fanfaaride hüüd! Võlumaa meeskond pani Davinesi viktoriini kinni – aplaus! Viktoriini auhinnaks oli võitjameeskonnale terve posu kilomeetreid, mis juba kogutud kilometraažile Parma suunas juurde liideti ja auhinnakotike, mis peitis endas Davinesi Single šampooni. Viimane on Davinesi päris esimene süsinikneutraalne šampoon, mis valmistatud biolagunevatest ja looduslikest koostisosadest. Davines Single šampoon on loodussõbralik valmistamismeetodilt, pakendilt kui sisult ja aitab vähendada meie süsiniku jalajälge 🍃

Juuli viimasel pühapäeval kohtume Davinesi sõpradega Salmistus.

👉 Davines tooted leiad meie e-poest.