Salongi avamisüritus. Lisatud pildid!

Oktoobrikuu teine esmaspäev sai ametlikuks verstapostiks, mil Tartu kesklinnas „avati“ Võlumaa ilusalong. Miks jutumärkides, siis seda põhjusel et salong on avatud olnud juba 21 aastat, kuid nüüd koliti uuele aadressile. 

 

Avamisüritust väisasid nii salongi kliendid, koostööpartnerid kui ka moe- ja ilumaailma esindajad. Saabunuid tervitas Perit Muuga Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud vanadest eestlastest inspireeritud „Iidsete laante maa“ moekollektsioon. Põneva vahepalana sai ürituse käigus lasta endale meisterdada päris enda isiklikku šampooni, mille ühe komponendi sai iga külaline endale ise välja valida. 

 

Salongi perenaine Marika Liik märkis, et uuel aadressil on ruumikujunduses kasutatud peamiselt valgeid toone. Rõhk on hubasusel, lihtsusel, kuid samas elegantsil, mis loob võluva buduaariliku ja romantilise interjööri. „Kui kunagi avasime uksed klientide jaoks Soola tänavas, siis lähtus meie sisekujundus praktilisusest, ei olnud millegagi liialdatud, kõik oli minimalistlik. Uuel aadressil Aleksandri tänavas on kõik vastupidine eelmisele – usun, et see koht leiab kiiresti tee kõikide meie praeguste ja uute sõprade südamesse,“ rääkis avamisüritusel salongi juhataja.

 

Võlumaa ilusalong teeb koostööd mitmete maaletoojatega, kes tuntud kaubamärke nagu Alfaparf, Davines, Sothys ja Barba Italianat Eestisse toovad. Võlumaa ilusalong on avatud viiel päeval nädalas, teisipäevast laupäevani.

  • Salongi avamisüritus toimus 9. oktoobril, Tartus Aleksandri 6


Võlumaa ilusalong asub Tartus, aadressil Aleksandri 6. Salongi ajalugu algab juba aastast 1996, mil klientidele uksed avati. Võlumaa ilusalongi näol on tegemist Tartus ühe pikima ajalooga iluteenuste osutajaga.

 

Galerii: Tartus avati uuel aadressil Perit Muuga moeshow’ga hurmav ilusalong